Яна Денисова

Посоветуйте врача-ортодонта

Просмотров29783Ответов67Cтатистика подписок
38
Пожаловаться на вопрос

Детали вопроса

Привет! Посоветуйте врача-ортодонта,для взрослого. Кто, где ставил брекеты?
Возможно есть те. кто поставил в Джулии? Как отзывы?

ОТВЕТЫ
 • Фото

  https://www.sv-varvara.ru/about/news/read/posledstviya-korrekcii-prikusa-s-pomoshyu-breketov-o-kotoryh-umalchivayut

 • Фото

  Ковита лучший ортодонт в Черкассах. Мой безнадежный случай (так говорили другие ортодонты) она исправила за 1 год и 8 месяцев. Личение было в паре с гнатологом, так как была боль в суставе и хруст в следствии неправильного прикуса. Прикус исправлен, боль и хруст пропал. Ирина Сергеевна однозначно лучшая в этой сфере.

 • Фото

  Ковита Ирина очень крутой специалист. Как по мне, лучший ортодонт в Черкассах. Качество услуг на высоком уровне. Рекомендую. Перед этим был горький опыт у другого ортодонта, который взялся и не справился с моей проблемой.

 • Фото

  Судя по отзывам ниже, касаемо Ирины Сергеевны, ей мало быть хорошим ортодонтом, ей еще нужно научиться отличать адекватных пациентов от неадекватных (я читала удаленные коментарии). Алексей Владимирович, как психолог со стажем, могу сказать, что таким людям лучше не отвечать.

 • Фото

  Взагалі не розумію негативних відгуків в сторону Ірини Сергіївни. Кращого ортодонта не знайти. Професіонал в своїй справі.Завжди дає поради і взагалі,як людина дуже приємна. Можу сміливо сказати,що всі негативні відгуки є наклепом. Я настільки задоволена лікуванням,що приїжджаю на лікування із Києва. Ще ні разу не пожалкувала. Бажаю вам,Ірино Сергіївно,терпіння у вашій справі і адекватних пацієнтів

 • Фото

  Полностью согласна

 • Фото

  Хочу розповісти вам про мою жахливу історію лікування у ортодонта Ковіти Ірини Сергіївни в м.Черкаси. Це почалося в 2016 році. Замість обіцяних 1-1,5 роки, лікування тривало 4 роки і в результаті воно, як мені сказали в іншій клініці, не закінчене(треба ще 1-1,5 до досягнення результату!) Раджу всім перед тим як почати лікування, звернутися до декількох спеціалістів для діагностики вашої проблеми і правильного вибору лікаря, адже це лікування тривале і клопітке. Так як мої коментарі на сайті in.ck.ua видаляли вже декілька раз(це дуже несправедливо, бо кожен має право на власну думку і її вираження), пишу на особистій сторінці. Відноситесь уважно до вибора лікаря, бо це ваше здоров’я. Будьте здорові!

 • Фото

  Доброго дня, Маргарита Олегівна. Я адміністратор лікаря Ковіти Ірини Сергіївни і уповноважений говорити від її імені. Ваші відгуки були видалені ,напевно, тому що деякі з них містили неприпустимі вислови і суперечили правилам in.ck. А тепер про жахливу історію... Перед початком лікування Ви підписали в Медгаранті договір і погодились на всі маніпуляції в процесі лікування. І тільки потім Ви почали лікування у Ірини Сергіївни. В процесі лікування Ви засумнівались в правильності її дій і негативно висловлювавшись в її сторону, забрали документи в Медгаранті. Порушивши термі лікування, через деякий час Ви повернулись до Ірини Сергіївни (напевно інші лікарі або не захотіли або не змогли взятись за таке лікування). Кожен Ваш візити до лікаря супроводжувався незадоволенням. В кінці лікування Ірина Сергіївна, не зважаючи на всі образи, виставила Вам ортогнатичний прикус ( в медицині являється ідеальним прикусом), але Ви сказали, що ортогнатичний прикус це не правильно, а правильно прямий прикус... Ірина Сергіївна не виставляє зуби в прямий прикус, тому що це може призвести до патологічного стирання різців. Потім, за Вашою згодою Вам було знято брекети і процес лікування завершено поклейкою ретейнера. Через пів року, не зважаючи на те, що на ВАШУ думку Ірина Сергіївна поганий спеціаліст, Ви захотіли записатись на підклейку ретейнера вже в її клініку, хоча ретейнер може підклеїти любий кваліфікований терапевт. Проте, зважаючи на всі обставини і незаслужені висловлювання в її бік, Ірина Сергіївна відмовилась Вас приймати. Після відмови Ви почали писати, що Вас жахливо полікували.... Ірина Сергіївна, захищаючи свою честь, могла б більш детально описати затягнуте Ваше лікування до персонального оприлюднення фото до і після лікування, але лікарська таємниця не дозволяє їй це робити. Тож, якщо Ви говорите, що потрапили до лікаря, який сказав, що у Вас не закінчене саме Ортодонтичне лікування, то тепер Ви потрапили до лікаря на якого дійсно заслуговуєте.

 • Фото

  Вашi вiдгуки також буди видаленi, де ви мeнi вiдповідали, а також вiдгуки декiлькох людей, хто був незадоволений лікуванням у Ковіти.

 • Фото

  До того ж, я не використовую неприпустимі вислови у моїй розмові. Я вже написала відгук про лікування у Ковіти на особистій сторінці у фейс бук, тому, мабудь вже вирішили на цей раз не видаляти мої коментарі тут, адже це не має сенсу, в мене на фейсбуці дуже багато друзів, якщо ви і надалі будете так робити, я про вас зроблю ще пост в інстаграм, бо люди повинні знати що це лікування тривале і воно може затягнутися дуже надовго, з таким лікарем як Ірина Сергіївна. Тому краще звернутися до декількох спеціалістів, щоб потім не було сумнівів в своєму виборі лікаря, витраченому часі та коштів, до того ж інший лікар сказав що лікування не закінчене і треба ще 1-1,5 поки лікуватись. А ви мені сказали що Ковіта не відповідає за результат своєї роботи і звертайтесь до Медгаранту, у Ковіти уже своя клініка, вона вже не має відношення до вашого лікування, «A якби вона до Америки поїхала, то ви би поїхали за нею?» Звісно би поїхала, якщо мені це було би треба.

 • Фото

  Прикус в мене і досі неправильний і це бачуть всі люди, навіть не спеціалісти

 • Фото

  А лікарі сказали що в подальшому в мене можуть з‘явитися ще інші проблеми, окрім проблем з зубами через незакінчене лікування, можуть з‘явитися головні болі. Тому як вам не соромно мені писати таке, ви ніяк не постраждали і заробили гроші, а мені з цим жити. Тому раджу всім уважно обирати лікаря. До когось може Ковіта і добре віднеслась i порадила не видаляти зуби, надаль в моїй ситуації все було інакше 😔

 • Фото

  Маргарита, порадьте людям прізвище лікаря, який зараз поставив Вам правильний діагноз.

 • Фото

  Коли у грудні в мене відклеївся ретейнер, який мені в серпні підклеювала Ковіта, так як я лікувалася тільки у неї, в Медгаранті мені порадили звернутися в Багіту, бо Ірина Сергіївна не захотіла мене приймати в своїй клініці(адміністратор клініки сказав що Ковіта не несе відповідальність за моє лікування у неї та звертайтеся до клініки, де ви лікувались), а в Медгаранті вже немає діючого ортодонта. Коли я звернулася в Багіту, мені сказали що треба ще 1-1,5 роки лікування для досягнення правильного прикусу.

 • Фото

  Багита - это клиника где разводят на деньги путем нагнетания ситуации. Всегда найдут проблему где ее нет. У меня ровные зубы, но на снимке корни некоторых зубов искревлены. Ортодонт в паре с ортопедом сказали, что коронки не поставят пока корни зуба не будут в правильном положении и поэтому нужно ставить брекеты. Я им говорю, если выставить корень, то искривится зуб и зубной ряд будет кривой и прейдется больше спилевать под коронку зуб.... Ответ: ничего страшного. Бред.

 • Фото

  Была на консультации у троих лучших ортодонтов в Черкассах. Одна говорила про личение с удалением зубов, вторая говорила, что сначала поставим брекеты и потом решим нужно удалять или нет. Одна Ковита сказала, что именно в моем случае удаление только навредит ситуации и может пагубно повлиять на симетрию и в конечном итоге может быть рецидив и объяснила почему... консультация для меня была очень информативна и понятна.

 • Фото

  Очень хороший врач-ортодонт - Байкай Валерия. Мне рассказала о ней подружка, которая к ней ходила. Сама обращалась к ней и советую знакомым, все были довольны. Сейчас Валерия работает в "Стоматология 5+", можно записаться на прием по номеру - 093 555 88 55

 • Фото

  Порадьте хорошого ордонта для дорослого. Почала лікування в Ковіти Ірини, врезультаті викинула 8 000 грн, за пів року ніяких зрушень.Якщо ви не вкурсі зуби повинні злегка поболювати це признак що буде результат а в мене з овсім ніяких зрушень, тому шукаю іншого ортодонта не хочу знову викидати на вітер

 • Фото

  Шановна Ольга Калініченко, ми передивились картотеку всіх наших пацієнтів і не знайшли пацієнта з вашим прізвищем. Це означає, що ви фейк, який просто хоче дискредитувати імя Ірини Сергіївни. Якщо ви маєте інше імя і в дійсності є нашим пацієнтом який не отримав результату в лікуванні, ви можете прийти в клініку і ми повернемо вам кошти.

 • Фото

  я проходила лікування в м.Умань , стомат.кабінеті мед коледжу Ковіта тепер там працює.Хотіла б повернути свої марно витрачені кошти хоча у таку порядність мало віриться.0985429495

 • Фото

  Я зателефонував на вказаний номер. Мені представилась людина по імені Ольга Кухар і сказала, що це вона написала з фейкових сторінок Ольги Калініченко ( яка зараз шукає ортодонта) та Володимира Бердеса. Зі слів Ольги Кухар, вона почала лікування у Ірини Сергіївни і Ользі не сподобалось відсутність болю, відсутність зрушень (на її погляд) та спеціальні накладки на зубах, які не зручно носити. Зі слів Ольги, вона пролікувалась 6 місяців ( для тих хто не знає, термін ортодонтичного лікування в середньому триває 1.5 - 2 роки), потім вона проконсультувалась у іншого уманського "іншого ортодонта", який сказав що накладки не потрібні. Вона йому повірила і перейшла до нього на лікування. Але він їй зняв брекети і поставив свої, за що Ольга заплатила ще раз. Висновок: Ольга Кухар знайшла "порядного ортодонта", який зняв на ПОЧАТКУ лікування накладки і брекети і поставив свої брекети. І тепер Ірина Сергіївна чомусь винна. Дивна ситуація дивних людей.

 • Фото

  Совість мучає тільки тих у кого вона є.Поступок нажитися на людині, "втюрити" непотрібне нераціональне вернеться бумерангом.

 • Фото

  100% про моє лікування у Ковіти

 • Фото

  I ще скажіть що я у Ковіти не лікувалась 😂 Та як вам не соромно видаляти мої коментарі з приводу лікування у неї. Люди повинні знати про цю ситуацію, а там вже будуть робити свої виводи. Бо краще вчитися на чужих помилках.

 • Фото

  Маргарита Олегівна, Вас обов'язково вилікують, як і ФЕЙКОВИХ Оля Калініченко та Володимир Бердес, адже завжди знайдеться лікар, який "лікує" за протоколом що придумав сам пацієнт.

 • Фото

  Головне щоб пацієнт не лишився 4-х зубів, які від природи повинні у нього бути, бо у кожного зуба є своя функція.

 • Фото

  Со своего опыта, Ковита Ирина Сергеевна для меня лучший ортодонт!

 • Фото

  Отчитываюсь )
  Я ставила в Джулии у Байкай Валерии (сейчас она работает в стоматологии доктора Гончаренко).
  Очень и очень довольна! Лечение длилось около двух лет (только брекеты), подготовка и удаление восьмерок еще какое-то время.
  Но никогда не рассчитывайте на точное время лечения, спрогнозировать нельзя.
  До выбора врача подошла ответственно и обошла почти все клиники города, выслушивала разные мнения и сделала выводы для себя. Не жалейте времени и денег на консультации, потому что потом можно заплатить намного больше если выберете не того врача, вам с ним видится как минимум раз в месяц и два года минимум.

 • Фото

  Подскажите пожалуйста реально хорошего врача-ортодонта! Хочу попасть на консультацию и не знаю к кому обратиться. Отзывы неоднозначны по всем врачам, клиникам в городе. Кто в последнее время обращался и может кого то посоветовать. Спасибо :)

 • Фото

  В сучасгій сімейній сьоматології Анна Сергіївна. Всього три місяці пройшло а запалий зуб вирівнявся, скоро ще на нижню щелепу ставитиму

 • Фото

  В Джулии не была. Лечилась у Базуновой год назад. После личения началичь головные боли. Обратилась к гнатологу, тот сказал, что проблема в неправильном ортодонтическом лечении и нужно снова ставить брекеты чтобы выставить в правильное положение зубной ряд. Теперь снова ищу ортодонта.

 • Фото

  Здравствуйте, скажите пожалуйста, к какому гнатологу Вы обращались?

 • Фото

  У меня была проблема выравнивания зубов с обязательным удалением. Обходила в Черкассах всех ортодонтов. Одни говорили, что нужно удалять, некоторые даже браться не хотели. Попала в Медгарант, на то время там работало два врача: Ковита и Базунова, сейчас незнаю. Ковита понравилась больше, сказала, что есть два варианта лечения как с удалением так и без. Согласилась на лечение без удаления, но перед постановкой брекетов мне пришлось носить специальный апарат для розширения челюсти. По окончанию лечения зубы стали идеально ровные. И сейчас все хорошо. Я Ковитой очень довольна и всем рекомендую.

 • Фото

  Ковіта Ірина Сергіївна в Медгаранті вже не працює. Вона відкрила в Черкасах власну ортодонтичну клініку.

 • Фото

  Если у вас после личения ровные зубы и правильный прикус, то жалеть за удаленными зубами не стоит.

 • Фото

  Ортодонтичний комплекс «orthOCosmo» Роб. тел. 0932546758

 • Фото

  Однозначно не рекомендую Ковиту. Во-первых меня записали не на тот день, который я просила, парень который меня записывал, не назвал мне дату. Когда пришла, мне сказали, что они не работают. Никто не извинился даже ни в тот день, ни позже, когда мне перезвонили по поводу на когда же на самом деле меня записали. Очень удобно ехать с другого конца города впустую, знаете ли. Во-вторых сама врач грубая, говорила чуть ли не криком. Нормально на мои вопросы не ответила. Аргументом почему мне нужно удалять восьмерки был ответ: "Потому что их всегда удаляют перед постановкой брекитов". Крайне негативные впечатления и мне очень странно, откуда у нее так много хороших отзывов.

 • Фото

  Доброго дня, Алла. Ще раз просимо вибачення за прикре непорозуміння щодо Вашого запису на консультацію. Що стосується самої консультації, то ми розуміємо Ваше розчарування, адже не всим подобається та ситуація, коли план лікування пацієнта не співпадає з планом лікування лікаря - спеціаліста. Також хочу запевнити Вас, що існують випадки, коли можна обійтись без видалення і навпаки, коли видалення є обовязковим. Вибачте, але фраза " зубы всегда удаляют перед постановкой" не є правдива. Я впевнений, що Ви знайдете свого лікаря, який зробе все так як Ви захочете. Гарного Вам дня.

 • Фото

  Я личилась вместе с подругой у Ковиты. Подруга лечилась 1 год и 8 мес., я личилась 2 года и 4 месяца (так долго по моей вине, так как пропустила 5 месяцев контролей). Перед личением у меня зубы торчали вперед как у лошади ((. За счет этого у меня выпирало верхнюю губу. Было удаление 2 зубов. В процесе, Ирина Сергеевна мне зубы поставила в правильное положение и выставила правильный прикус, за что я черезвычайно ей благодарна. И теперь, благодаря ей, я могу улыбаться не смущаясь. Те, кто пишет о этом враче негатив, сами являются негативными людьми... Я Ковиту знаю уже 3 года и это лучший врач и человек которого я знаю.

 • Фото

  Многие хвалят Байкай Валерию Михайловну, которая работает в стоматологии Джулия http://julia.ck.ua

 • Фото

  спасибо) именно у нее и поставила брекеты)

 • Фото

  Да,Коваленко Жанна Леонидовна отличный специалист, я ставила там брекеты, подход хороший, действительно добивается результата до последнего))

 • Фото

  Для кого как... Лично мне она хотела вырвать два зуба не посмотрев на снимок и не сделав хоть какие-то расчёты...

 • Фото

  Лечусь у Коваленко уже 5-тый год, зубы до сих пор не выровнены, за ежемесячные контроли отнесла уже кучу денег!!!...когда это «до последнего» наступит Коваленко не говорит.

 • Фото

  Не думали поменять ортодонта?
  Я была у нее на консультации, просто конвеер. Хотела ставить брекеты не удалив мои поблемные восьмерки, не сделав снимки. Расчеты делать с неба?
  Бежала я от нее очень быстро.

 • Фото

  Чесно говоря, я об этом даже не задумывалась. А разве можно поменять другого врача? А Вы правильно сделали. Если чесно, сейчас я у нее тоже брекеты не поставила бы...

 • Фото

  Не все берутся разгребать ошибки чухих. но поискать можно. 5 лет это ведь с ума сойти можно. Сколкьо времени. сил и денег на это у вас уходит, представить страшно( Чем она аргументирует?
  Я поставила в Джулии у Байкай Валерии Михайловны, очень довольна.

 • Фото

  Я лечилась у Ковиты полтора года, и это при том, что мне тянули с десны клык. Зубы сейчас ровные. Ангелина, ищите другого врача!

 • Фото

  А скільки коштували у неї брекети які Вам поставили?

 • Фото

  Коваленко сегодня умерла (

 • Фото

  Сына лечила у Коваленко 5 лет пластинками и капами. За это время нарушился и нижний ряд зубов. Пришлось ставить брекеты у Ковиты. Мы ушли от Коваленко ни с чем
  Потрачены деньги и время. Сейчас сняли брекеты , красота во рту! Спасибо Ирине Сергеевне! С вами солидарна!

 • Фото

  Царство Небесное. Прекрасный был человек

 • Фото

  Вы, случайно, не знаете что случилось?

 • Фото

  .

 • Фото

  Коваленко Жанна Леонидовна пока к ней не попала прошла практически всех. Уже год у нее лечимся, адекватные цены, отменный результат. Если хотите попасть на деньги идите в Багиту

 • Фото

  Обращалась в "Багиту", абсолютно некомпетентный ортодонт. Мне в этой клинике чуть зубной ряд не завалили и это все за космические суммы. Хорошо что мы с ними разошлись на стадии многочисленных консультаций. После горького опыта обратилась в клинику "Ортодонт" - Коваленко Жанна, как оказалось позже она так же работает Областным ортодонтом в детской стоматологической поликлинике. Опытный стоматолог, профессионал своего дела, за разумные деньги добьется максимальных результатов. Зубки здоровы, я счастлива!

 • Фото

  Я бы не советовала как врача Власенко любовь! Принимает в Багите и в Соболевского, это жудкая выкачка денег а как специалист ужасный!!!! МОЖЕТЕ ОБРАТИТСЯ в Обласную стоматологию работае отличный врач Пидберезна Юлия и человеческие цены и знает свою работу.

 • Фото

  Чому жахливий спеціаліст?

 • Фото

  Доньці робили саме у Власенко Любові, коли вона була в Багіті, якісно але не дешево. Коли дотримуватися всих рекомендацій то все гаразд. Донька носила майже 1.5 роки брекети, наразі ідеальний зубний ряд.

 • Фото

  Власенко Любов, Стоматологія Соболевського. Приймає і як дитячий ортодонт у дит. стоматології на вул. Чорновола. У 30 років мені довелося поставити брекети, щоб витягти з десни клик, який вчасно не виріс. Професійно, позитивно, і не дешево.

 • Фото

  Я б вам радила ці чотири стоматології:
  http://in.ck.ua/dzhuliya
  http://in.ck.ua/bagita
  http://in.ck.ua/stomatologiya-sobolevskogo
  http://in.ck.ua/sss
  Я надаю перевагу Сучасній Сімейній Стоматології.

 • Фото

  Дякую! А чому саме ці? Є реальні відгуки від людей, які поставили там брекет сиситему?

 • Фото

  Це провідні стоматології Че. Відгуки можете почитать, там їх багатенько. За брекет систему вам конкретно не скажу, але я надаю перевагу ССС.

 • Фото

  З приводу рекомендації Сучасноі сімейної стоматології... Зараз там вже немає врача - ортодонта , замість неї прийом веде її асистент у якоі немає відповідної освіти та спеціалізації в лікуванні зубних патологій... Може вона і пройшла якісь курси, але то вже вибір за вами. Особисто я перейшла до іншого лікаря.

 • Фото

  Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, у какого врача Вы ставили брекеты в ССС? И к какому врачу потрм перешли. Для меня очень актуально, ибо там год назад поставила брекеты, но не очень довольна(((

 • Фото

  Поставила брекети у Анни Сергіївни в ССС. Третій місяць ношу вирівнявся зуб який псував весь зубний ряд на верхній щелепі і ререстав хрустіти суглоб

Задать вопрос
Активные сейчас
Фото
Новичок
Сейчас обсуждают