"Розумний" відпочинок: куди відправити дитину влітку?

Хочете, щоб ваші діти провели літо з користю, обирайте для них тематичні "розумні" табори. Там дитина не тільки оздоровиться, але й навчиться чогось корисного.

23 травня 2017102011
''Розумний' відпочинок: куди відправити дитину влітку?'

Наближається літо, а отже, саме час визначитися, куди ваше дитя поїде відпочивати. У Черкасах і прилеглих районах непросто знайти тематичні табори з цікавою програмою. У нашій добірці – найцікавіші варіанти "розумного" відпочинку для дітей 6-17 років. Вартість варіюється від 2 до 5 тисяч гривень за зміну у два тижні. В деяких таборах немає батьківського дня. Якщо боїтеся залишати дитину одну надовго, обов'язково уточніть в організаторів, чи можна буде відвідати її в таборі.

Програма ІРІСу "Еко-містечко"

Літній проект Індіго-клубу "ІРІС" є логiчним завершенням рiчного розвивального циклу, що починається у вереснi. Лiтнiй проект створений здебільшого для членiв клубу, а також дітей, які не живуть у Черкасах i не мають можливостi вiдвiдувати клуб, але протягом багатьох рокiв беруть участь у літній програмі.

Практика екологiчного способу життя включає:
– увага до тiла (фiзична активнiсть, здорове харчування, чисте повiтря, вода);
– екологiчнiсть в стосунках (напрацювання програми спiльного проживання, вiдстоювання особистих кордонiв, пiдтримка дружнiх стосункiв, щирiсть, невимушенiсть);
– самопiзнання, органiзацiя побуту, дружнього до природи (простий устрій життя, натуральнi матерiали, бережне ставлення до ресурсiв);
– життя як творчiсть (самовираження через музику, танцi, спiви).

 • Фото 1 - У таборі велику увагу звертають на стосунки дитини із собою та світом
 • Фото 2 - У таборі велику увагу звертають на стосунки дитини із собою та світом
 • Фото 3 - Відпочинок проходить на лоні мальовничої природи

Вік дітей: 6 – 16 років.
Заїзд: сім змін, червень-серпень.
Віддаленість від міста: 30 км, еко-містечко в селі Чорнявка.
Вартість: від 1800 до 4700 грн.
"Фішки": тренінги, спілкування, тілесноорієнтовані заходи, ігри, спецкурси, трудові години, розвивальні заняття, екскурсії, дискотеки, вечори музики, багаття, купання, казки на ніч, а також сосновий ліс, річка, затишні приміщення, турботливі кваліфіковані тренери-психологи, здорова їжа.
За що платимо: розвивально-розважальна практика, харчування, проживання.
Контакти: 56-34-40, вул. Небесної сотні, 31/1, 4 поверх.

Дитячий табір "Козацька фортеця"

Табір сподобається тим, хто хоче відчути справжнє козацьке життя та відпочити від школи, батьків, телевізорів і комп'ютерів. У таборі "Козацька фортеця" дітей виховують у дусі справжньої Запорізької Січі, сповненої козацьких традицій, лицарських подвигів і таємниць, тут прищеплюють любов до своєї землі, народу, традицій.

Патріотично-екстремальний відпочинок розрахований на дітей шкільного віку
Патріотично-екстремальний відпочинок розрахований на дітей шкільного віку

Вік дітей: 8 – 15 років.
Заїзд: травень-серпень.
Віддаленість від міста: 51 км, с. Плескачівка, Смілянський район.
"Фішки": стрільба з мушкета, метання ножів і зірочок, лекції з історії України, традиційна зарядка козаків, туристичні походи, ігри з елементами екстриму – орієнтування на місцевості, переправа через озеро, вивчення бойового мистецтва гопака, верхова їзда, стрільба з лука, малювання на природі. Для дівчаток програма доповнена спеціальними заняттями з бісероплетіння, вивчення народної символіки, іграшок, слов'янських зачісок, народних танців, йоги, виготовлення прикрас і натуральної косметики.
Вартість: 4700 грн за 11 днів. 
За що платимо: проживання в спеціальних наметах, 5-разове повноцінне харчування, медичне обслуговування, охорона, навчально-розважальна програма, у таборі є холодна і гаряча вода, комфортний душ і туалет.
Контакти: 067-254-51-52, e-mail: tabir@hopak.kiev.ua.

Дитячий табір патріотичного виховання "Холодноярська республіка"

У таборі роблять ставку на активні ігри і всесторонній розвиток особистості. Мета програми – виховання свідомих громадян, які відстоюють свою культуру та віру, не забуваючи про тернистий шлях, пройдений предками. Діти вивчають українські пісні та вірші, знайомляться з народними ремеслами та пізнають історію козацького краю. Малеча живе в окремих капітальних житлових корпусах в селі Леськи, недалеко від Черкас. Табір надійно охороняється та забезпечений міжміським зв’язком.

 • Фото 1 - "Холодноярська республіка" розташована в екологічно чистій зоні недалеко від Черкас
 • Фото 2 - "Холодноярська республіка" розташована в екологічно чистій зоні недалеко від Черкас

Вік дітей: 7–14 років.
Заїзд: червень-серпень.
Віддаленість від міста: село Леськи, 16 км від міста.
"Фішки": квести, цікаві конкурси, творчі майстер-класи, розвивальні ігри, екскурсії, дискотеки тощо. 
Вартість: 12 днів – 4200 грн.
За що платимо: проживання, харчування, екскурсії, розважальна та навчальна програма. 
Контакти: (050) 464-88-31,(066) 772-46-74, 38-20-35.

Козацький дитячий табір відпочинку "Дахнівська Січ"

Епоха українського козацтва, із національними конкурсами, забавами й іграми... У таборі роблять акцент на виховання й оздоровлення дітей у національних козацьких традиціях. Виховання дітей у таборі відбувається на засадах Запорізької Січі, відпочинок сповнений козацьких традицій, лицарських звитяг і національного духу. Дітям прищеплюють любов до своєї землі, свого народу, розуміння того, що всі ми – українці, нащадки козацького роду, а отже, маємо бути гідними своїх славних предків.

 • Фото 1 - Дітям читають лекції з історії України, розповідають про життя козаків на Січі, вивчають закони дружби і честі, навчають елементів українського бойового гопака
 • Фото 2 - "Розумний" відпочинок: куди відправити дитину влітку?
 • Фото 3 - "Розумний" відпочинок: куди відправити дитину влітку?
 • Фото 4 - "Розумний" відпочинок: куди відправити дитину влітку?

Вік дітей: 7 – 17 років.
Заїзд: 5 червня – 18 червня; 26 червня – 9 липня; 17 липня – 30 липня; 9 серпня – 23 серпня.
Віддаленість від міста: Дахнівка.
"Фішки": походи на чайці, екскурсії по місту, практичнi навчання з пожежниками, полiцейськими, навчання з волонтерами Корпусу миру, історія українського козацтва, зони для творчості й відпочинку, козацька смуга перешкод, кінні траси, тир, басейн, волейбольний, футбольний і баскетбольний майданчики, відкрита сцена, майданчик для проведення святкових заходів, поле для пейнтболу, відкрита сцена.
Вартість: один день – 325 грн, при замовленні до 1 червня діє знижка 10%.
За що платимо: проживання у будиночках зі зручностями, 5-разове харчування, медичне обслуговування, розважальна і навчальна програми. 
Контакти: (096) 213-79-05. 

Скаутський табір "Джура"

Цікава навчально-розважальна програма, командні ігри, смуга перешкод, скеледром, квести і тематичні заняття, спілкування англійською, туризм, основи самозахисту, тренінги з лідерства, козацькі забави. Табір робить акцент на військово-спортивний розвиток дитини, національно-патріотичне виховання з використанням скаутської методики. Діти перебувають під постійним наглядом інструкторів і вихователів, в таборі є охорона, черговий медик, територію патрулюватиме наряд поліції.

"Розумний" відпочинок: куди відправити дитину влітку?
"Розумний" відпочинок: куди відправити дитину влітку?

Вік дітей: 10-16 років.
Заїзд: перша зміна з 3 липня по 16 липня, друга – з 18 липня по 31 липня.
Віддаленість від міста: дитячий оздоровчий комплекс "Придніпровський" розташований в сосновому лісі, на лівому березі Дніпра, 19 км від Черкас.
"Фішки": страйкбол, смуга перешкод, скеледром, туризм (виживання в природі, в'язання вузлів, мотузкові переправи), сплави на човні, основи самозахисту, тренінги з лідерства, спілкування англійською мовою; на території комплексу є літній кінотеатр, їдальня, пляж, футбольне, волейбольне та баскетбольне поле, спортивний майданчик з тренажерами, тенісні столи, бібліотека.
Вартість: зміна 3500 грн, знижка 30% на другу путівку; також діє знижка 15% дітям, батьки або родичі яких є учасниками АТО, дітям-переселенцям, дітям з малозабезпечених сімей, дітям-сиротам, учасникам скаутського табору "Джура" (2016).
За що платимо: проживання, медичне обслуговування, розважальна і навчальна програми, 5-разове харчування.
Контакти: (093) 490-84-53, (068) 140-08-84.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  При родительской зарплате 4000, куда ты сможешь отправить свое чадо отдохнуть летом. И это только 11- 14 дней? А все остальное время?