Оздоровчий центр “Академія здоров'я” лікує хвороби хребта та великих суглобів за унікальною методикою

Як повернути собі радість руху?

31 грудня2371
'Оздоровчий центр “Академія здоров'я” лікує хвороби хребта та великих суглобів за унікальною методикою'

Єдиний у Черкасах і області оздоровчий центр “Академія здоров'я” лікує хвороби хребта та суглобів за унікальною методикою доктора медичних наук, професора С.М. Бубновського.

Більшість людей час від часу відчувають біль у спині або ж мають діагностовані проблеми з хребтом і суглобами. Сколіози, плоскоступість, остеохондрози, артрити, артрози, радикуліти, подагра, протрузії та грижі міжхребцевих дисків, болі в суглобах – оздоровитися і позбавитися цих захворювань без медикаментів і операцій допомагає методика доктора медичних наук, професора С.М.Бубновського.

Унікальний підхід до лікування захворювань хребта і суглобів за методикою С.М.Бубновського вже понад 9,5 років практикують у ліцензованому черкаському оздоровчому центрі “Академія здоров’я", який спеціалізується на профілактиці, лікуванні та реабілітації захворювань опорно-рухового апарату. За цей час у реабілітаційному центрі повернулися до повноцінного життя без болю понад 3 500 черкащан із різним ступенем тяжкості і “запущеності” хвороби. 

Протягом 4 років оздоровчий центр у Черкасах був єдиним у нашій країні, тому лікуватися сюди приїздили люди з усіх областей України. Тут повертають до життя і дарують радість руху навіть найбільш “складним” пацієнтам. А головне – людей повертають до повноцінного життя без медикаментозного і оперативного втручання. Секрет методики криється у надзвичайних лікувальних властивостях м'язів людини, про які більшість із нас навіть не чули.

Доктор медичних наук, професор Сергій Михайлович Бубновський уперше у світовій медичній практиці систематизував унікальну методику – лікування проблем опорно-рухового апарату за допомогою руху – кінезітерапію. Лікар звернувся до внутрішніх ресурсів організму, відмовившись від хірургії та медичних препаратів. Лікування рухом за методикою Бубновського відбувається на спеціально створених багатофункціональних тренажерах з функціями антигравітації та декомпресії.

Однакові діагнози – різний підхід

Лікар черкаського оздоровчо-реабілітаційного центру “Академія здоров'я”, ортопед-травматолог Едуард Орестович Нагайло пройшов навчання і сертифікацію безпосередньо в автора методики – Сергія Михайловича Бубновського. Едуард Нагайло має багаторічний досвід лікування різноманітних патологій та захворювань опорно-рухового апарату за цією методикою на спеціалізованих тренажерах Бубновського. Головне завдання лікаря – фахово оцінити стан пацієнта, провести якісну діагностику і скласти індивідуальну програму оздоровлення для кожного пацієнта. Але на цьому його роль у процесі одужання не завершується. Лікар “веде” пацієнта протягом усього курсу оздоровчої терапії. 

До нас приходять пацієнти різного віку і соціального статусу із різними проблемами: починаючи від сколіозів, плоскоступості, остеохондрозів, протрузій, гриж міжхребцевих дисків, артритів, артрозів і завершуючи проблемами в період реабілітації після компресійних переломів, операцій на хребті та ендопротезування. Хтось вперше відчув різкий біль у спині, хтось роками намагається позбутися хронічної проблеми, хтось пройшов оперативне втручання і потребує реабілітації, але більшість – це ті, хто безрезультатно спробував різні методи лікування. Всіх їх об'єднує одне бажання – повернути здоров'я.

Ми ставимо за мету активізувати і зміцнити м'язи та максимально відновити амплітуди руху великих суглобів і хребта. Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальну програму оздоровлення, яка враховує його проблематику, ступінь захворювання, загальний стан здоров'я, фізичні можливості. Як немає двох однакових хворих, так немає і двох однакових програм лікування. Заняття в нашому залі включають вправи на декомпресійних тренажерах спеціальної конструкції, які не дають зайве навантаження на хребет і суглоби, натомість підключають до роботи глибокі м'язи, які у звичайному тренажерному залі не задіюються. В результаті людина відчуває полегшення вже через певну кількість занять. Реабілітаційні вправи знімають больовий синдром, активізують рухливість суглобів, хребта, відновлюють живлення вражених тканин хребта і суглобів.

Багато людей не до кінця розуміє, чим загрожує протрузія або міжхребцева грижа... Наслідком хронічного болю, спазмованого м'яза і пережатих судин є порушення кровообігу та лімфообігу, а далі будь-який застійний венозний процес призводить до запалення. Наприклад, у жінки защемило нерв, який іннервує область малого тазу. Внаслідок болю м'язи зони малого тазу спазмувалися, що призвело до порушення кровообігу. Через це розвиваються запальні процеси. Тобто це вже не просто порушення чутливості! За цим стоїть порушення функції органів і систем, які вони контролюють.

Едуард Нагайло
Едуард Нагайло
лікар “Академії здоров'я”, сертифікований лікар-кінезітерапевт
 

За умови відповідального підходу до рекомендацій лікаря та сумлінних занять у реабілітаційному залі  пацієнти не тільки позбавляються проблем, із якими вони прийшли в центр, але й повністю оздоровлюють організм. Адже унікальність методики Бубновського полягає в паралельному впливові не тільки на опорно-руховий апарат, а й в оздоровленні дихальної, серцево-судинної, статевої системи. Кінезітерапія допомагає позбутися вегетосудинної дистонії, хронічної втоми, гіпертонії, аритмії, захворювань органів малого тазу в чоловіків і жінок. Крім того, заняття дозволяють жінкам підготуватися до вагітності та пологів (адже саме у цей час хребет жінки отримує найбільше навантаження) та максимально легко пройти післяпологовий період.

Автор методики, Сергій Михайлович Бубновський, не з чуток знає, як боротися з болем і відновлюватися після тяжких травм. Після тяжкої аварії лікарі прогнозували, що Бубновський стане інвалідом. Але він не просто повернув собі повну працездатність, але й розробив унікальний метод лікування, який використовують провідні медицини світу в Ізраїлі, США й інших країнах, допомагаючи мільйонам людей.
Заняття в реабілітаційному центрі
Заняття в реабілітаційному центрі

Вчасні консультації допоможуть запобігти хворобі

За словами лікаря Едуарда Нагайла, багато людей просто не знає про існування хвороби. Невиявлене захворювання – це не гарантія того, що його немає. В оздоровчий центр часто приходять уже на етапі запущеної хвороби, із сильними больовими відчуттями та у тяжкому стані. Лікар радить періодично звертатися у діагностично-реабілітаційний центр на консультації, щоб не запускати хворобу і вчасно виявити можливі порушення функціонування кістково-м'язової системи.

У нас займається багато людей зі складними хворобами. Є декілька дівчат із 4 ступенем сколіозу. Поставили на ноги хлопчика із компресійним переломом хребта. Був випадок – привезли чоловіка з Городища, зайшов до нас на костилях, зізнавався, що через сильні болі вже хотів покінчити життя самогубством. Після 3 місяців занять у нашому реабілітаційному залі людина вже сама приїжджала на заняття за кермом. Приклад був настільки вражаючим, що за ним із Городища приїхало ще чоловік десять. Таких прикладів безліч.

Методика Бубновського підтверджена з погляду фізіологічних особливостей функціонування організму. Звичайний тренажерний зал чи мануальний терапевт за наявності патології хребта не в змозі зміцнити глибокі м'язи хребта і зробити м'язовий корсет сильним. Мануальну терапію я розглядаю як швидку допомогу. Також люди часто думають, що звичайний масаж може ліквідувати м'язову недостатність. Такі методи можна розглядати як додаткові до основного лікування. Але щоб позбутися проблем із хребтом і великими суглобами, необхідні систематичні заняття в залі на спеціалізованих тренажерах за розписаною лікарем схемою. Ні масаж, ні звичайний тренажерний зал, ні пігулки, ні операція не зроблять глибокі м'язи хребта міцнішими.

Едуард Нагайло
Едуард Нагайло
лікар “Академії здоров'я”, сертифікований лікар-кінезітерапевт
 

Для кожного пацієнта тривалість курсу оздоровлення – індивідуальна. Мінімальний курс лікування – 3 місяці. Якщо людина приходить на реабілітацію після операції, то лікування триває не менше, ніж півроку. Лікар Едуард Нагайло зізнається, що найважче у процесі одужання – це мати терпіння. Адже трапляються ситуації, коли після першого довгоочікуваного полегшення клієнт припиняє відвідувати заняття. В результаті більшість таких людей звертається у центр повторно і таки завершують повний курс лікування.

На унікальних тренажерах працюють і 80-річні пацієнти

Після детального обстеження і розробки індивідуальної програми занять пацієнт потрапляє у реабілітаційний зал, де з ним працюють інструктори-методисти. Саме у тренажерному залі людина проходить свій шлях боротьби з недугою. Кожен пацієнт центру “Академія здоров'я” спочатку проходить тестове заняття. Для лікарів – це можливість оцінити фізичні можливості організму, а для пацієнта – спосіб “відчути” процес зсередини.

Протягом всього курсу занять лікар Едуард Нагайло коригує програму, додаючи більш складні вправи і навантаження, щоб привести людину до повного одужання. Цікаво, що на тренажерах Бубновського можуть займатися люди різного віку і фізичної підготовки – абсолютно не важливо, чи є у вас прес і накачані м'язи. Завдяки особливій конструкції декомпресійних тренажерів людина не відчуває дискомфорту і не докладає надзвичайних зусиль під час занять.

Кожен пацієнт займається в залі за індивідуальною програмою. Протягом всього заняття інструктори контролюють процес виконання вправи, дихання і самопочуття людини. На тренажерах можуть займатися і діти, і люди похилого віку. У нас є 78-річний клієнт, який дає фору двадцятирічним.

Спеціальні тренажери з функціями декомпресії й антигравітації забезпечують максимально комфортний стан. Вам не потрібно докладати надзусиль, думати про підвищення тиску і слабкість, як це часто відбувається під час занять у звичайному тренажерному залі. Перерва між підходами становить 1,5-2 хвилини: вчені довели, що саме така інтервальність зберігає правильний серцевий ритм. Якщо ви правильно дихаєте, м'язи працюють правильно, і серце при цьому розвантажується.

Комплекс включає вправи практично на всі групи м'язів людини. Спочатку дається мінімальне навантаження, складність вправ підвищується поступово. Цим процесом керує лікар, ми в залі слідкуємо за дотриманням рекомендацій та правильним виконанням. Всі вправи виконуються плавно, без ривків і різких рухів. Заняття на спеціальних тренажерах укріплює м'язовий корсет, підключає глибокі м'язи, які звичайними вправами не активуєш.

Олег Попрієнко
Олег Попрієнко
інструктор-методист
 

Заняття в реабілітаційному центрі
Заняття в реабілітаційному центрі

Багато відвідувачів оздоровчого центру відзначають суттєве полегшення вже після декількох занять. Люди, які пройшли у центрі “Академія здоров'я” повний курс лікування, реабілітації та оздоровлення, повернули собі працездатність, ведуть активний спосіб життя, подорожують і точно знають, що рух без болю можливий і без операцій і медикаментів.

Спина у мене боліла давно, але у 2013 році після МРТ виявилося, що у мене 4 міжхребцеві грижі. У “Академії здоров'я” я пройшов 3 цикли лікування. Спину “відпустило” повністю, я повернувся до нормального життя: полюю, їжджу на риболовлю. Зараз я приходжу в “Академію здоров'я” раз у 3,5 роки для профілактики.
Ігор Драбовський
Ігор Драбовський
відвідувач
 

Я потрапила в "Академію здоров'я" із проблемами міжхребцевих гриж – 2 в поперековому відділі, 3 в грудному. Ще були болі в шиї, "віддавало" в руку, яка почала німіти. Найбільше турбували ноги, навіть сходити в магазин для мене було проблемою: підкошувалися коліна, доводилося сідати на лавку. Знайомі порадили цей центр. Зараз відчуваю себе прекрасно. Можу навіть вдягти взуття на підборах. Повернулася до повноцінного здорового життя.
Інна Стрижак
Інна Стрижак
відвідувачка
 

У “Академію здоров'я” я потрапив після того, як за направленням із військкомату на МРТ у мене виявили 2 міжхребцеві грижі, протрузію. Начебто, і з цим люди живуть... Але в якийсь момент “скрутило” так, що ні стояти, ні сидіти, ні лежати я не міг. Коли мене запитують, як я сюди потрапив, то я завжди відповідаю – на чотирьох. Тому що це практично правда. Займаюся вже півроку, результат є. Я повернувся до нормального повноцінного життя. Не чекайте чарівної пігулки, її немає, приходьте займайтеся! Результату можна досягти тільки своєю працею!  
Володимир Кукоба
Володимир Кукоба
відвідувач
 

Дізнатися більше про "Академію здоров'я" можна тут

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі