Театр - Мюзикл 'Попелюшка'

Мюзикл "Попелюшка"


  • Дата: Архів11 лютого 2017, 15:00
  • Де: ПК "Дружба народів"
  • Тип події: вистави
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 50 до 150 грн

Театр "Classical Grand Ballet" представляє

...Ось вже багато років історія Попелюшки не втрачає своєї актуальності, знаходячи відображення у творчості багатьох авторів і продовжуючи викликати інтерес як у дитячої, так і у дорослої аудиторії. Казкова історія кохання, повна чудес і перетворень чекає аудиторію всіх вікових категорій.

Чи є хоч одна людина, яка не чула історії про Попелюшку? Навряд чи. Історія про бідну сирітку, злу мачуху і добру чарівницю, а також про щире та чисте кохання з першого погляду знайома кожній дитині та дорослому ось вже не першу сотню років.

Мюзикл "Попелюшка" – це 40 осіб на сцені: сучасна хореографія (учасники проекту "Танцюють всі!"), сучасне музичне живе виконання, красиві декорації та розкішні костюми!

Нестандартне трактування обов'язково заінтригує дорослих, яскраві костюми та незвичайні сценічні рішення вразять дітей, а прекрасна музика та живе виконання створить справді святкову атмосферу. Ну і, звичайно ж, цей мюзикл обов'язково змусить вас повірити в чудеса та силу любові. А що ще потрібно для щастя холодного зимового вечора! Ласкаво просимо в казковий світ, де кожну секунду відбувається найсправжніше чарівництво та знову виникає давно забуте почуття дитячого захоплення, коли віриш, що ось-ось трапиться диво!

Приходьте всією сім'єю, адже це вистава для всіх поколінь глядачів: діти зроблять крок у чудовий світ казки, молодь опиниться в полоні романтичних пригод, а дорослі знову зазнають велику силу любові.

Квитки можна придбати за посиланням.

Коментарі