У Черкасах із різдвяною програмою виступатимуть гурти "Гайдамаки", "Хорея козацька" та "Полікарп"

Плани на Cтарий Новий рік.
11 січня275
'У Черкасах із різдвяною програмою виступатимуть гурти 'Гайдамаки', 'Хорея козацька' та 'Полікарп''

Спільні колядки просто неба, тематичні майстер-класи, новорічний ярмарок та запальні концерти – 13 та 14 січня в Черкасах проведуть різдвяний фестиваль "Черкаська коляда". До участі в ньому долучаться творчі колективи міського, обласного та всеукраїнського рівня. Родзинкою фестивалю стане виступ гуртів "Гайдамаки", "Хорея козацька" та "Полікарп" з власною різдвяною програмою.

У перший день фестивалю, 13 січня, у приміщенні обласної філармонії відбудеться концерт "Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно". Для гостей виступатимуть дитячі колективи з усієї області. Після цього запланована спільна святкова хода під назвою "Різдвяні зорі". Завершиться цей фестивальний день на площі Слави, там вшанують загиблих українських героїв колядкою "Сумний святий вечір".

Наступного дня, 14 січня, в холі та на площі перед ПК "Дружба народів" проходитимуть вуличні розваги, фестиваль вуличної їжі, майстер-класи та ярмарок, діятиме вулична сцена.

А з 18.00 в ПК "Дружба народів" відбудеться фінальний гала-концерт за участю всеукраїнських гуртів "Гайдамаки", "Хорея козацька" та "Полікарп" з власною різдвяною програмою. Вхід безкоштовний.

За інформацією міськради

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі