Логотип Paintball, пейнтбольний оператор

Paintball, пейнтбольний оператор

Адреса

м. Черкаси, вул. Берегова, 5

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 08:00 - 22:00
* без обіду

Paintball в соціальних мережах

Фішка Paintball

На постійній основі діє лояльна програма для школярів та студентів. Проводимо тренування для спортивних і тактичних команд. Постійно проводимо ігри у найбільших містах нашої області.

Наша фішка

На постійній основі діє лояльна програма для школярів та студентів

Акція "Всім, хто на велику – знижка від "Paintball"

Увага всім, хто має ровер! Завітай до нас і отримай додаткову знижку на гру у пейнтбол. для дорослих – 20 %, для дітей – 15%.

Коротко про нас

На сьогодні наш оператор нараховує більш ніж 8 років стабільної якісної роботи. Професійна команда обслуговує кожне свято на найвищому рівні. 

Зручне розташування арен, у міській та приміській зонах, дозволяє без проблем дістатись до нас як дорослим гравцям так і школярам, студентам. Маємо найширший асортимент спорядження, більше 50 комплектів, незапотіваючі маски, надаємо можливість придбати індивідуальне спорядження. 

Відтепер зустрічайте лазертаг на реальних майданчиках разом із командою  Paintball.ck.ua. Лазертаг – це Ваша можливість урізноманітнити сімейний і корпоративний відпочинок, відсвяткувати день народження чи просто зробити незабутньою зустріч з друзями. 

Відгуки
  • Фото

    Гарно провів час із друзями. Я в захваті, мені сподобалося

  • Фото

    Щоб класно провести час в Черкасах, варто звертатися до цих рібят ! Грала вперше, сподобалося надзвичайно , вся наша дружня компанія пішла з площадки в чудовому настрої !

Останнє оновлення 27.03.17