Логотип Paintball, пейнтбольний оператор

Paintball, пейнтбольний оператор

Адреса

м. Черкаси, вул. Берегова, 5

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 08:00 - 22:00
* без обіду

Paintball в соціальних мережах

Фішка Paintball

На постійній основі діє лояльна програма для школярів та студентів. Проводимо тренування для спортивних і тактичних команд. Постійно проводимо ігри у найбільших містах нашої області.

Наша фішка

На постійній основі діє лояльна програма для школярів та студентів

Зіграй у пейнтбол та отримай подарунок

Зустрічайте нові подарунки від найкращого пейнтбольного клубу нашого міста! Зіграй у пейнтбол та отримай півгодини гри у настільний теніс від...

Коротко про нас

На сьогодні наш оператор нараховує більш ніж 8 років стабільної якісної роботи. Професійна команда обслуговує кожне свято на найвищому рівні. 

Зручне розташування арен, у міській та приміській зонах, дозволяє без проблем дістатись до нас як дорослим гравцям так і школярам, студентам. Маємо найширший асортимент спорядження, більше 50 комплектів, незапотіваючі маски, надаємо можливість придбати індивідуальне спорядження. 

Відтепер зустрічайте лазертаг на реальних майданчиках разом із командою  Paintball.ck.ua. Лазертаг – це Ваша можливість урізноманітнити сімейний і корпоративний відпочинок, відсвяткувати день народження чи просто зробити незабутньою зустріч з друзями. 

Відгуки
  • Фото

    На 6.05.17 була замовлена гра на 6 чоловік. Спочатку організатори перенесли гру на 30 хв, а потім ми прочекали ще 45 і так ніхто і не приіхав. Оператор Софія на наші телефонні дзвінки відповідала через раз, казала, що не може зв'язатися з інструктором. В результаті ми поіхали так і незігравши. Дуже соромно перед друзями , які приіхали з іншого міста, за такий черкаський сервіс. Нікому не раджу http://Paintball.ck.ua. Настрій зіпсували.

  • Фото

    Гарно провів час із друзями. Я в захваті, мені сподобалося

Останнє оновлення 11.09.17