Логотип Paintball, пейнтбольний оператор

Paintball, пейнтбольний оператор

Адреса

м. Черкаси, вул. Берегова, 5

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 08:00 - 22:00
* без обіду

Paintball в соціальних мережах

Фішка Paintball

На постійній основі діє лояльна програма для школярів та студентів. Проводимо тренування для спортивних і тактичних команд. Постійно проводимо ігри у найбільших містах нашої області.

Наша фішка

На постійній основі діє лояльна програма для школярів та студентів

Зіграй у пейнтбол та отримай подарунок

Зустрічайте нові подарунки від найкращого пейнтбольного клубу нашого міста! Зіграй у пейнтбол та отримай півгодини гри у настільний теніс від...

Коротко про нас

На сьогодні наш оператор нараховує більш ніж 8 років стабільної якісної роботи. Професійна команда обслуговує кожне свято на найвищому рівні. 

Зручне розташування арен, у міській та приміській зонах, дозволяє без проблем дістатись до нас як дорослим гравцям так і школярам, студентам. Маємо найширший асортимент спорядження, більше 50 комплектів, незапотіваючі маски, надаємо можливість придбати індивідуальне спорядження. 

Відтепер зустрічайте лазертаг на реальних майданчиках разом із командою  Paintball.ck.ua. Лазертаг – це Ваша можливість урізноманітнити сімейний і корпоративний відпочинок, відсвяткувати день народження чи просто зробити незабутньою зустріч з друзями. 

Відгуки
  • Фото

    Найкращий пейнтбольний клуб Черкас. Хлопці єдині в місті, які готові виїжати по області, а в самих Черкасах є декілька майданчиків на вибір, можна постійно грати на нових локаціях. Однозначно раджу всім.

  • Фото

    Классный отдых по приемлемой цене, ребята молодцы. :)

Останнє оновлення 22.05.18