Навчання - Семінар на тему: 'Як полюбити свою роботу? Або секрети психологічного тайм – менеджменту'

Семінар на тему: "Як полюбити свою роботу? Або секрети психологічного тайм – менеджменту"


  • Організатор:
  • Дата: Архів25 листопада 2017, 14:00
  • Де: Skype: v.k.orchid
  • Тип події: семінари
  • Сфера діяльності: особистісний розвиток
  • Деталі: за посиланням та за тел.: (093) 001-61-26 (Вікторія)
  • Ціна200 грн
    • Для пар, клієнтів Вікторії Котової і членів УАТА: 150 грн. з людини

Чому люди перестають любити та отримувати задоволення від своєї роботи? Я не беру в рахунок тих, хто спочатку береться за неулюблену справу. Тому що задоволення там не було з самого початку. Я хочу написати для тих, хто знаходив свого часу в роботі віддушину, та вона була приємною частиною його життя. Куди ж поділися ці світлі емоції? Чому дзвін будильника вранці все більше дратує, ніж радує?

Я не стану розглядати такі причини як: проблеми особистого та сімейного життя, нестача грошей, відсутність додаткових захоплень і т. д. Ми поговоримо про розподіл енергії з науково-академічної точки зору. Про це цінне джерело, якого постійно не вистачає сучасній людині.

Більшість людей поставлені в однакові робочі умови: час перерви, спілкування між персоналом, ритм і обсяг виконуваної роботи, не враховуючи при цьому індивідуальних характеристик особистості. В наслідок чого відбувається емоційно-енергетичне виснаження через неправильний розподіл і структурування часу.

Ви природно обуритесь: "Хіба під всіх підлаштуєшся? Адже Люди такі різні!". А якщо я вам повідомлю, що "всі" діляться всього на 6 типологій? І у кожного є всього лише 2 з них. Кожній адаптації притаманне своє структурування часу, дотримуючись якого ми не будемо втрачати енергію і зможемо заново знайти задоволення від нашої роботи. Спікер: Вікторія Котова – Директор консалтингової компанії "UMBRELLA", психолог в організаціях, тренер з особистісного та професійного зростання, сімейний психолог, розробник наукових методик, дійсний член Американської, Європейської, Української асоціації Транзактного Аналізу.

Реєстрація за передоплатою 50%

Коментарі