Навчання - Навчальна програма 'Процесуальна психологія розвитку в консультативній практиці'

Навчальна програма "Процесуальна психологія розвитку в консультативній практиці"


  • Дата: Архів30 березня - 1 квітня 2018, 13:00 - 15:00
  • Тип події: навчання
  • Сфера діяльності: психологія
  • Де: вул. Верхня Горова, 1/1
  • Деталі: за посиланням
  • Ціна2400 грн

У Черкасах стартує навчальна програма з процесуальної психології:

Кому підходить навчальна програма? Програма підходить для психологів-практиків, тренерів, педагогів, фасилітаторів, тьюторів, консультантів гуманітарної сфери. Також програма буде корисна тим, хто прагне поглибити результати роботи над собою і виробити ефективний світогляд, що сприяє самореалізації і розширенню свідомості.

Що я отримаю в результаті в результаті навчання? Навчання принесе набір теоретичних знань і практичних навичок, які дозволяють ефективно працювати з людьми у сферах практичної психології та психотерапії, в педагогіці й освіті загалом, соціальній роботі, консультативній діяльності широкого спектру.

Процес навчання включає всі основні теоретичні та практичні аспекти процесуальної психології і терапії в поєднанні з необхідними знаннями суміжних напрямків психотерапії, які доповнюють одне одне, посилюючи ефективність і цілісність роботи психотерапевта.

Програма навчання сертифікована Українським навчально-методичним центром практичної психології і соціальної роботи НАПН України.

Теми семінарів курсу: 

  1. Первинні та вторинні процеси та ідентичність. Поняття краю та краєвої фігури. Поняття ресурсу в процесуальній психології. Поняття каналів. Сигнали подвійного тлумачення. Крайова поведінка.
  2. Робота з вторичними процесами в процесуальній психології. Взаємодія первинних та вторинних процесів в контакті консультант – клієнт.
  3. Теорія формування різних структур характеру і стадії розвитку особистості в процесуальній психології.
  4. Робота зі сноведіннями, розгортання сновидної реальності.
  5. Робота з симптомами.
  6. Підхід до роботи з міжособистісними відносинами в процесуальній психології. Міфи відносин. Поняття рангів і робота з ними. Відносини з "нестерпними" людьми. Конфлікти і робота з конфліктними ситуаціями.
  7. Класифікація залежностей і способи роботи з ними в процесуальній психології.
  8. Різновиди змінених станів свідомості і способи роботи з ними в процесуальному підході.
  9. Групова динаміка і робота з групою в процесуальному підході.

Програма розрахована на 2,5 роки 433 академічні години.

Тренер: Ірина Мяснікова – процесуальний та тілесно-орієнтований психотерапевт, тренер, супервізор, директор Українського Інституту Процесуальної Психології і Розвитку.

Для реєстрації дзвоніть за тел.: (063) 347-22-69 (Тетяна).

Коментарі