Два майданчики й багато функцій: якою може бути льодова арена в Черкасах

Деталі проекту.

13 липня 20178992
'Два майданчики й багато функцій: якою може бути льодова арена в Черкасах'

Льодовий палац "Черкаси Арена" буде багатофункціональним: його можна використовувати і як концертну залу, і для ігор з баскетболу, волейболу, гандболу й інших видів спорту. Під час проведення змагань з хокею кількість глядацьких місць складає 1600. Під час використання арени як концертного майданчика кількість місць для глядачів може збільшуватися до 2500, повідомляє Xsport.ua.

"Черкаси Арена" запропонує черкасцям одразу два майданчики – основний і тренувальний. Спортивний комплекс із двома льодовими майданчиками, який хочуть побудувати в нашому місті, буде першим подібним проектом в Україні. Основне ігрове поле матиме розміри 60*30 м, а тренувальне – 40*20 м.

Льодова арена, за проектом, який презентували у Києві, матиме 2 рівні. На першому розміщуватиметься основне поле, трибуни, тренувальне поле розміром 40*20 м, фаст-фуди, фан-магазини, роздягальні, технічні приміщення. На другому рівні розміщуватимуться ресторан, віп-ложі, спортзал, прес-центр і офісні приміщення.

Проектуватиме і лобіюватиме зведення споруди, а в майбутньому і допомагатиме з тренерськими і методичними моментами, черкащанам хокейний клуб "Донбас". За попередньою інформацією, арену зводитимуть на набережній на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Героїв Дніпра. Поки що офіційне місце будівництва не затверджене, міська влада вивчатиме пропозиції і рахуватиме економічну доцільність будівництва об'єкту. 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    Хер..я всё это! Лучше бы туалетами на пляжах и в городе занялись! И то больше пользы было бы!

  • Фото

    Правильно, а потом детей по туалетам водить!