Черкаська обласна лікарня

Адреса

м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3

Час роботи

пн-пт 08:00-16:00

Комунальний заклад "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради" є потужним багатопрофільним, лікувальним закладом, на який покладається виконання функції третинного рівня надання медичної допомоги населенню області. 

Саме на її базі сконцентровані практично всі види спеціалізованої медичної допомоги дорослому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно – поліклінічної, виїзної планової.

Станом на 01.02.2015 року в складі лікарні функціонує 25 спеціалізованих стаціонарних відділень загальною потужністю – 865 ліжок, окрім того: відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 15 ліжок.

Єдиними в області є наступні структурні підрозділи: судинної хірургії, проктологічне, екстрагенітальної патології вагітних, алергологічне, нефрологічне, гемодіалізу, інтервенційної рентгенангіографії, дистанційної літотрипсії, стоматологічної хірургії, офтальмологічне, цереброваскулярної патології, сурдологічне, гіпербаричної оксигенації, лікувальної фізкультури та спортивної медицини, імунологічна лабораторія, кабінети: магніто-резонансної томографії, "Діабетичної ступні", "Діабетичної ретинопатії", "Діабетичної полінейропатії".
В поліклінічному відділенні надається консультативна допомога, з урахуванням прийому обласних позаштатних фахівців, за 28 спеціальностями. 

На базі обласної лікарні функціонує 22 спеціалізовані лікувально-діагностичні служби, оснащені сучасною апаратурою та обладнанням. Фахівцями цих підрозділів забезпечується потреба населення області в таких складних інструментальних видах досліджень, як: магніто-резонансна томографія, ангіографія, нейрофізіологічні дослідження мозку, деякі види ультразвукового, ендоскопічного та інших видів досліджень, які проводяться лише на базі обласної лікарні.

У 2014 році в лікарні отримали стаціонарну допомогу 28,3 тисячі хворих, поліклініку відвідали майже 153 тисячі пацієнтів, у відділеннях хірургічного профілю проведено понад 12,2 тисячі оперативних втручань, впроваджується 50 нових методик діагностики та лікування. 

Широко використовуються такі сучасні медичні технології, як: гемодіаліз, перитонеальний діаліз, гемосорбція, ультрафільтрація, гіпербарична оксигенація, лапароскопічна діагностика та лапароскопічна хірургія, артроскопія, ендопротезування кульшових та колінних суглобів, мікрохірургія ока, підбір та постановка штучних оптичних лінз при катаракті, мікрохірургічні втручання при захворюваннях хребта, повний діапазон щелепно-лицевих операцій, ендоскопічні втручання при аденомі передміхурової залози, дистанційне дроблення конкрементів нирок та сечоводів, видалення конкрементів жовчних шляхів за допомогою ендоскопії та інше.

Відгуки
  • Фото

    Зверталась до лікаря ортопеда - травматолога. Перше питання яке він мені задав: з якою метою ви прийшли?
    А з якою метою приходять до лікаря?
    У мене було під питанням чи набирається зайва рідина в колінному суглобі. Мене відправили на рентген. Це я вже потім дізналась, що потрібно було робити МРТ, тому що по рентгенівському знімку не можна визначити кількість рідини.
    Виходить, що я витратила майже цілий день, приїхала з іншого району, що за 120 км від Черкас і все дарма. Мою проблему не вирішено(((

  • Фото

    Про ортопедичне відділення! Звернулись ми із проблемою тазобедренного суглобу, треба було вставити імплант дідусю. Зробили операцію, наче все нормально, але біль не проходив десь 3-4 місяці...виявилось, що вставили замалий суглоб....знову операція...знову наркоз...виписали десь через місяць...приїхали до дому, і суглоб вискочив...страшна біль...їдемо назад, операція...наркоз...нерви...виписують вже , і в цей же день вискочив знову, лікарі вправили вже без опер втручання...затримали ще на два тижні...приїхали ми на виписку , забрали до дому і через день знову те ж саме ....
    Просто нема слів більше....і нервів, і грошей, і ,взагалі, дідуся жалко...Якщо перший раз ще можна було подумати , що сам винен, може підвернув ногу....АЛЕ хочеться сказати лише одне: Від країни і української медицини мало чого залежить...ми проплатили за ВСЕ за кожну використану ватку і дорогу...все діло в СПЕЦІАЛІСТАХ!!!!!НЕ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ТАК ЯК СЛІД- НЕ ЛІЗЬТЕ!!!!!Викресліть із своїх послуг такі операції, не розводьте людей на життя!!!!!

  • Фото

    Пишу про стоматологическое отделение.
    Петр Иванович замечательный хирург, прекрасный человек! Удалял мне 8-ку из-под десны - через 3 дня вернулась к привычному образу жизни, никаких проблем. Очень боялась удалять зуб - пила валерьянку, передумывала, откладывала, но! Операция прошла успешно, сообщал обо всем, что делает по ходу операции. Одним словом - золотые руки.

  • Фото

    Зверталась до лікаря ортопеда-травматолога. Перше питання, яке він мені задав: З якою метою ви прийшли?
    А з якою метою приходять до лікаря?
    У мене було під питанням чи набирається зайва рідина в колінному суглобі. Мене направили на рентген. Хоча по рентгену не видно чи є зайва рідина. Це потім я узнала, що потрібно було зробити МРТ.
    Виходить, я потратила майже цілий день, приїхала з іншого району, що за 120 км від Черкас і все марно)))