Щоб ремонт і будівництво дому не затягнулося і не спустошило ваші кишені, важливо грамотно його спланувати. Перший етап планування майбутнього ремонту або будівництва – один з найважливіших. Важливо правильно оцінити фронт робіт, підготувати кошторис і зрозуміти послідовність дій. Розумне планування схеми дій при будівництві або ремонті будинку дозволить вам заощадити час, сили і гроші.
Наступний етап – розробка архітектурного або дизайнерського проекту. Дизайн краще за все довірити професіоналам, особливо, якщо у вашій голові вже склалася картинка майбутнього будинку мрії. Дизайнер і архітектор зможуть втілити будь-яку мрію в реальність. Крім того, на цьому етапі варто подбати про врегулювання усіх документованих прав власності на квартиру або будинок, а також проектної документації тощо. Який дизайн кухні, вітальні, спальні обрати, залежить від ваших уподобань. Сьогодні в моді як класичні, так і етномотиви і модерні варіанти.
Дизайн будинку або квартири повинен не тільки підкреслювати вашу індивідуальність, але і бути зручним і комфортним для життя. Професійно створений дизайн поєднує в собі і модні тренди, і смаки власника житла, є функціональним і актуальним у будь-яке десятиліття.
Крім того, варто враховувати особливості оздоблення фасаду і території біля будинку. Розробка дизайну екстер'єру включає оздоблення фасаду будинку, даху, ландшафтний дизайн в Черкасах. Краще за все планувати ландшафтний дизайн на етапі загального проектування, тоді ви точно будете знати, які саме гойдалки, садові фігури, ліхтарі, альтанки для відпочинку вам потрібно купити.
Наступний етап – вибір будівельної бригади або виконроба для реалізації проекту. В цьому аспекті не соромтеся збирати якомога більш детальні відгуки про того чи іншого майстра. Адже від його сумлінності і професіоналізму залежить результат вашого ремонту.
Закупівля будівельних матеріалів – наступний важливий момент, який не варто скидати з рахунків. Все для ремонту та будівництва краще купувати разом із професіоналами, які зможуть порадити якісні товари. Не поспішайте купувати будівельні матеріали в найближчому супермаркеті, порадьтеся зі своєю бригадою. Можливо, вони знають, де є акції, знижки та розпродажі будівельних матеріалів в Черкасах.
більше
Мотива - Будинок, Черкаський район - фото 1
Мотива - Будинок, Черкаський район - фото 2
Мотива - Будинок, Черкаський район - фото 3
Мотива - Будинок, Черкаський район - фото 4
Мотива - Будинок, Черкаський район - фото 5
Мотива, студія дизайну
Розробка дизайн-проекту

250-330 грн./кв.м

Вікторія Коваль - Озеленення - фото 1
Вікторія Коваль - Озеленення - фото 2
Вікторія Коваль - Озеленення - фото 3
Вікторія Коваль - Озеленення - фото 4
Вікторія Коваль - Озеленення - фото 5
Вікторія Коваль, дизайн-студія
Ландшафтний дизайн

від 25 грн/кв.м

Сергій Байрак - Розпис стін і стель - фото 1
Сергій Байрак - Розпис стін і стель - фото 2
Сергій Байрак - Розпис стін і стель - фото 3
Сергій Байрак - Розпис стін і стель - фото 4
Сергій Байрак - Розпис стін і стель - фото 5
Сергій Байрак, художник
Розпис стін і стель

200 грн/кв.м